Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
"SAN-EKO"

ul. Próchnika 46
90-713 Łódź
NIP 738-104-46-00
tel.42 630 37 42
fax 42 630 37 49
infolinia TP: 801 530 043


System zdalnego odczytu
ZALETY SYSTEMU:
  • - Możliwość zakupu systemu i obsługi przez Właścicieli i Zarządców budynków oraz Spółdzielnie Mieszkaniowe
  • - Atrakcyjna cena
  • - Proste, przyjazne i funkcjonalne oprogramowanie w języku polskim
  • - Całkowicie polski produkt (zarówno hardware jak i software)
  • - Możliwość kreowania i wpływania na funkcjonalność systemu
  • - Dostępność służb technicznych „na telefon”
Libra RS to system zdalnego, radiowego odczytu zużycia mediów. Zestaw do odczytu składa się z tabletu z systemem operacyjnym Android, skanera radiowego SWGP oraz anteny. Ergonomiczne i trwałe wykończenie całego zestawu zapewnia komfort pracy każdemu użytkownikowi. Ze względu na małe rozmiary urządzenie jest łatwe w użytkowaniu i wygodne do przenoszenia. Osoba dokonująca odczytu może go wykonywać poruszając się po terenie pieszo lub samochodem.

Każdy moduł radiowy jest indywidualnie konfigurowany. Przy konfiguracji określa się min datę i czas trwania transmisji radiowej podczas której można dokonać odczytu przenośnym skanerem. Wyniki wykonanych odczytów natychmiast trafiają do systemu i platformę zarządzającą Libra RS.

Pliki z odczytów mogą być generowane w dowolnym formacie co czyni platformę Libra RS kompatybilną z większością systemów rozliczeniowych zużycia wody.

System Libra RS jest unikatowym rozwiązaniem zmierzającym do zminimalizowania różnic bilansowych wody w zasobach zarządców nieruchomości. Użyteczność systemu w połączeniu z doskonałą metrologią wodomierzy po raz pierwszy daje Państwu możliwość uzyskania różnicy bilansowej między wodomierzem głównym a sumą wodomierzy mieszkaniowych w granicach około 5%.